Metoda chlorowa

Opcje przeglądania

O tym, jakim problemem może być utrzymanie w czystości wody basenowej, przekonał się zapewne każdy, kto z jakichś powodów pominął zakup i stosowanie chemii basenowej. Ciepła, stojąca woda to idealne miejsce do rozwoju glonów i bakterii chorobotwórczych. W efekcie już po kilku dniach od napełnienia basenu zmuszeni jesteśmy wymieniać wodę na świeżą. Tylko odpowiednie środki chemiczne są w stanie procesowi temu zapobiec.
Oferujemy Państwu środki do pielęgnacji basenów metodą chlorową. To niezwykle prosty i skuteczny sposób na to, by woda w basenie zawsze była czysta pod względem mikrobiologicznym, a tym samym - bezpieczna. Zawarty w naszych produktach chlor jest najpopularniejszym i najskuteczniejszym czynnikiem blokującym aktywność glonów, a do jego zalet zaliczyć należy także błyskawiczne działanie.
Środki na bazie chloru mogą mieć postać tabletek lub granulatu i nadają się zarówno do ręcznego dozowania, jak i do stosowania w dozownikach. Łatwo odmierzyć potrzebną dawkę, kierując się instrukcjami podanymi na opakowaniu. Doskonale rozprowadzają się w wodzie basenowej bez konieczności kłopotliwego mieszania.
W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalne dozowniki, dzięki którym dbanie o czystość wody basenowej będzie jeszcze prostsze i mniej czasochłonne.

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl