Baseny stalowe

Opcje przeglądania
Producent
Długość
Szerokość
Średnica
Wysokość
Kształt
Cena
  • od
    do

Stalowe baseny ogrodowe hiszpańskiej firmy GRE.

 

Baseny GRE to przykład mocnych i trwałych basenów ogrodowych, które stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Bez pozwoleń i zaawansowanych prac budowlanych możemy mieć w ogrodzie basen o wysokości, aż 132cm. Przy niskim nakładzie środków finansowych możemy zapewnić sobie i najbliższym relaks i ochłodę w upalne dni.

 

Baseny GRE należą do basenów o sztywnej, stalowej budowie ścian, gdzie konstrukcję wsporczą stanowią wsporniki rozmieszczone po obwodzie basenu. Baseny oferowane są w różnych wielkościach, w dwóch podstawowych kształtach:

  • okrągłym,
  • owalnym (kształt utrzymywany jest dzięki scaleniu pod basenem zespołu wsporników).

 

Hiszpański producent oferuje, także możliwość wyboru wzoru obudowy jak również wysokości basenu. Do wyboru mamy modele o wysokości 120 cm lub 132 cm. Każdy z oferowanych basenów GRE oferujemy z kompletnym zestawem filtracyjnym (piaskowym lub kartuszowym) oraz z drabinką ułatwiająca korzystanie z basenu.

 

Produkt wykonywany jest w Europie zgodnie z normą NF P 90-303 oraz posiada atest TUV.  Na wszystkie modele basenów producent udziela 2 letniej gwarancji.

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl