Baseny rozporowe okrągłe

Opcje przeglądania

Lato to czas, w którym wysokie temperatury dają się we znaki, dlatego chętnie pomożemy Ci stworzyć własną strefę relaksu w ogrodzie. W naszym sklepie dostępne są baseny okrągłe o różnej średnicy, dzięki czemu bez trudu znajdziesz wśród nich zarówno te, które sprawdzą się dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Co oferujemy?

Tylko od Ciebie zależy na jaki basen się zdecydujesz! Model rozporowy o wielkości 198x51 lub 274x76 cm szybko się rozkłada - wystarczy, że napompujesz dmuchany kołnierz, a następnie napełnisz go wodą i stworzysz doskonałą przestrzeń do zabawy dla swoich dzieci. Taka głębokość będzie dla nich odpowiednia i pozwoli oswoić się z wodą.

Natomiast jeśli szukasz basenu okrągłego, w którym zmieści się większa liczba osób, a głębokość będzie wystarczająca również dla dorosłych, postaw na model rozporowy mający wymiary 457x84 lub 457x107 cm. Sprzedajemy je w zestawach zawierających wkłady filtrujące, pompę, a także wszelkie niezbędne rury i przyłącza konieczne do podłączenia. Do każdego z nich dołączmy także pokrywę zabezpieczającą wodę przed dostającymi się z zewnątrz zanieczyszczeniami, np. liśćmi, pyłkami czy robakami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl