Materace dmuchane

 

Wysokiej jakości materace dmuchane

Firmy Bestway i Intex to dwie największe na świecie firmy produkujące artykuły dmuchane wykonane z vinylu, wytrzymałego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W bogatej ofercie firmy znajdują się komfortowe materace dmuchane o różnych rozmiarach. Każdy klient znajdzie produkt, odpowiadający jego potrzebom. W ofercie sklepu znajdują się zarówno materace przeznaczone do użytku domowego, jak i te, których użyjesz podczas wyjazdów.

materace dmuchane

 

Materace dmuchane w wielu rozmiarach

Szeroki wybór materacy sprawia, że z pewnością znajdziesz coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. Materace jednoosobowe i dwuosobowe to gwarancja przespanej w komfortowych warunkach nocy.

 

 

 

 

 

 

Materace do spania w każdych warunkach

W naszym sklepie oferujemy Państwu materace dmuchane o aksamitnej powierzchni, różnych wielkościach i kształtach. Materace Bestway doskonale sprawdzą się na campingu, jak również w domu, w sytuacji, gdy mamy niezapowiedzianych gości i brakuje łóżek do spania. Możemy również zabrać materac jadąc do znajomych lub na działkę, gdzie będzie więcej osób.
Dużą zaletą dmuchanych materacy jest fakt, że ich przechowywanie nie nastręcza większych problemów. Materac pozbawiony powietrza zajmuje niewiele miejsca, a jego nadmuchanie trwa kilka minut, nawet jeśli jest to materac dwuosobowy. Jest to niewątpliwy atut dmuchanych materacy chętnie wybierane są przez osoby, które z racji posiadania niewielkich mieszkań, nie mogą pozwolić sobie na wielkie sofy czy kanapy do spania.
Również transport złożonego materaca nie jest problematyczny. Jest on lekki i z pewnością znajdzie się na niego miejsce przy pakowaniu rzeczy na wyjazd.

Materace firmy Bestway przechodzą restrykcyjne testy. Dzięki temu klient może być pewien, że otrzymuje produkt najwyższej jakości

Materace z pompką elektryczną

Większość produktów wyposażonych jest w wbudowaną pompkę do materacy, dzięki czemu dmuchanie materaca nie stanowi większego problemu. Pompki mogą być elektryczne, wbudowane w materac lub oddzielne, zasilane napięciem 230V. W przypadku braku dostępu do prądu oferujemy pompki ręczne, nożne lub podłączane do gniazda zapalniczki samochodowej 12V. Dzięki takim rozwiązaniom materace dmuchane mogą być użytkowane właściwie wszędzie.

Trwałe, funkcjonalne, komfortowe

 

Wszystkie materace dmuchane wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejszy detal. Podczas procesu produkcyjnego, pracownicy nieustannie testują, kontrolują jakość surowców, sprawność maszyn, tak aby zapewnić klientom najlepszy jakościowo produkt, który będzie służył przez długie lata.

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl