Materace dmuchane Bestway, Intex

 

Na rynku istnieje wiele firm, które zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a także komfortu podczas pływania w basenie lub innym zbiorniku wodnym, na przykład w jeziorze. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdują się wysoce wygodne materace dmuchane firm Intex i Bestway, które są największymi producentami akcesoriów i artykułów basenowych.

Artykuły, które sprzedajemy wykonane są z vinylu – niezwykle wytrzymałego materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, możesz być więc pewny, że dostarczony przez nas materac dmuchany Intex lub Bestawy będzie służył Ci bez żadnych problemów przez wiele lat. Zobacz ofertę naszego sklepu, gdzie znajdziesz artykuły przeznaczone zarówno na użytek domowy, jak i takie, które z całą pewnością wykorzystasz podczas wakacyjnych wyjazdów.

materace dmuchane

 

Materace dmuchane w wielu rozmiarach

Zdecyduj się na wybór szerokiego wyboru artykułów, nie tylko producentów Bestawy i Intex, ale również wielu innych. Materace dmuchane, które możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym z powodzeniem wykorzystasz zarówno w warunkach domowych, jak i podczas gorącego lata w basenie lub innym zbiorniku wodnym. Pozwalają one zarówno na relaks na wodzie, jak i zapewniają spokojny, komfortowy sen.

Materace dmuchane, które znajdziesz przeglądając nasze artykuły, są zarówno jednoosobowe i dwuosobowe. Dzięki temu masz gwarancję, że dostaniesz u nas produkty firm Bestway, jak i Intex dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Wyśpij się w każdych warunkach

Dzięki artykułom, które kupisz w naszym sklepie bez problemu prześpisz całą noc. Nasze produkty Intex i Bestway cechują się przede wszystkim wysoce aksamitną powierzchnią, różnymi wielkościami, a nawet bogatym wyborem kształtów. Doskonale sprawdzają się one zarówno na campingu, w domu, jak i w sytuacji, gdzie mam niezapowiedzianych gości i brakuje łóżek do spania. Nasz materac dmuchany możemy również zabrać jadąc do znajomych lub na działkę, gdzie będzie więcej osób.

Duża zaletą sprzedawanych przez nas produktów firm Intex i Bestway jest fakt, że ich przechowywanie nie nastręcza większych problemów. Pozbawione powietrza nie zajmują wiele miejsca, z kolei nadmuchiwanie materacy trwa zaledwie kilka krótkich minut – nawet w przypadku dwuosobowego modelu. Jest to niewątpliwy ich atut, który decyduje o ich częstym wyborze przez Klientów, którzy posiadają względnie niewielką powierzchnię przechowywania w swoich mieszkaniach. Tak samo nie ma najmniejszego problemu z transportem naszych artykułów marek Intex, Bestway i wielu innych, które znajdziesz w naszym sklepie.

Materace firmy Bestway przechodzą restrykcyjne testy. Dzięki temu klient może być pewien, że otrzymuje produkt najwyższej jakości

Pompki elektryczne

Większość produktów wyposażanych jest w wbudowana pompkę, dzięki czemu napełnianie powietrzem naszych dmuchanych materacy Intex i Bestawy nie stanowi większego problemu. Pompki są elektryczne zasilane pod napięciem 230V. W przypadku braku dostępu do prądu, oferujemy również modele ręczne, nożne lub takie, które podłącza się do gniazda zapalniczki samochodowej 12V. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze produkty można użytkować właściwie wszędzie.

Trwałe, funkcjonalne, komfortowe

Wszystkie artykuły wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejsze detale. Podczas procesu produkcyjnego, pracownicy nieustannie testują, kontrolują jakość surowców, sprawność maszyn, tak aby zapewnić klientom najlepszy produkt, który będzie służył przez długie lata.

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl