wkłady do pomp

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów, które pomogą zadbać o czystą wodę w basenie, to świetnie się składa. W naszym asortymencie mamy wkłady do pomp kartuszowych typu A lub B, które dostępne są w kilku różnych rozmiarach, co pozawala w szybki i prosty sposób dopasować je do swoich potrzeb. Wszystkie z nich, wykonane zostały z dobrej jakości materiałów, co dodatkowo zwiększa skuteczność filtracji, a przy tym zapewnia dużą wydajność. Filtr wyposażony został także w miko otwory, które doskonale wyłapują nawet drobne zanieczyszczenia.

Wkład wymienny do pompy – zalety

Z ich pomocą utrzymanie czystej i przejrzystej wody w basenie jest naprawdę proste. Wystarczy wymieniać je regularnie - raz na dwa tygodnie. Sama wymiana trwa kilka minut. Należy zacząć od odłączenia pompy od źródła zasilania, następnie odkręcić pokrywę, wyjąć uszczelkę i przykrywkę filtra. Kolejnym krokiem jest wyciągnięcie zużytego wkładu i zastąpienie go nowym.

W naszym sklepie internetowym dostępne są wkłady do pomp typu I, II, III i IV, w zależności od modelu mają one różną wydajność. Te typu I są w stanie osiągnąć 1 249 l, typu drugiego – od 2 006 do 3 028 l, typu III – 5 678 l, natomiast typu IV mają największą wydajność - 9 463 litry. Tak duża różnorodność asortymentu powoduje, że sprawdzi się one zarówno w małym, jak i dużym basenie.

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

W związku z tym, że wkłady do pompy należy wymieniać średnio raz na dwa tygodnie, w celu utrzymania odpowiedniego poziomu czystości, warto wyposażyć się w cały komplet. Na naszej stronie internetowej sprzedajemy zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy – po sześć sztuk. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie mają czasu na to, aby pamiętać o tego typu zakupach. Naszym Klientom oferujemy sprawdzone akcesoria, które stanowią nieodzowny element niezbędny w każdym basenie. Oferujemy je w atrakcyjnie niskich cenach, są to w większości produkty marek takich jak Bestway oraz Intex. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i wygodnych zakupów.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl