wkłady do pomp

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Jeśli szukasz sprawdzonych akcesoriów, które pomogą zadbać o czystą wodę w basenie, to świetnie się składa. W naszym asortymencie mamy wkłady do pomp kartuszowych, najbardziej popularnych pomp Bestway czy Intex. Wszystkie z nich, wykonane zostały z dobrej jakości materiałów, co dodatkowo zwiększa skuteczność filtracji, a przy tym zapewnia dużą wydajność. 

Wkład wymienny do pompy – zalety.

Z ich pomocą utrzymanie czystej i przejrzystej wody w basenie jest naprawdę proste. Wystarczy raz na 2-3 dni umyć filtr pod bieżącą wodą natomiast raz na dwa tygodnie je wymienić.  Sama wymiana trwa kilka minut. Należy zacząć od odłączenia pompy od źródła zasilania, następnie odkręcić pokrywę, wyjąć uszczelkę i przykrywkę filtra. Kolejnym krokiem jest wyciągnięcie zużytego wkładu i zastąpienie go nowym.

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

W związku z tym, że wkłady do pompy należy wymieniać średnio raz na dwa tygodnie, w celu utrzymania odpowiedniego poziomu czystości, warto wyposażyć się w cały komplet. Na naszej stronie internetowej sprzedajemy zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy – po sześć sztuk. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, zwłaszcza dla osób, które na co dzień nie mają czasu na to, aby pamiętać o tego typu zakupach. Naszym Klientom oferujemy sprawdzone akcesoria, które stanowią nieodzowny element niezbędny w każdym basenie. Oferujemy je w atrakcyjnie niskich cenach, są to w większości produkty marek takich jak Bestway oraz Intex. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i wygodnych zakupów.

 

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl