Baseny ogrodowe

 Ze względu na bardzo rozbudowaną ofertę basenów sugerujemy korzystać z powyższych filtrów, gdzie możecie Państwo określić parametry odpowiedniego basenu.

Basen w ogrodzie to marzenie wielu właścicieli domów – marzenie, które może się spełnić bez konieczności uzyskiwania pozwoleń budowlanych czy skomplikowanych prac betoniarskich. Aby móc cieszyć się z letnich orzeźwiających kąpieli w ogrodzie w upalne dni wystarczy kupić rozkładany basen ogrodowy, który po sezonie bardzo łatwo rozmontujemy i schowamy np. w garażu.
Oferowane przez nas baseny ogrodowe są produkowane przez dwie największe firmy na świecie Bestway i Intex. Są to zarówno małe baseny zajmujące niewiele miejsca, jak również bardzo duże konstrukcje zapewniające znakomitą zabawę oraz ochłodę w letnie dni. Ich największą zaletą jest możliwość samodzielnego montażu w ogrodzie lub na działce oraz prostota obsługi. Tkanina basenu wykonana jest z bardzo mocnego 3-warstwowego materiału PCV, zapewniającego odpowiednią wytrzymałość. Większość sprzedawanych przez nas basenów wyposażonych jest w pompę filtrującą i inne niezbędne akcesoria niezbędne do codziennego funkcjonowania basenu, takie jak drabinka, pokrywa czy dywanik pod basen.
Montaż basenów ogrodowych nie sprawia większych problemów, można je rozstawić bardzo szybko. Nieco więcej czasu zajmie nam montaż basenów stalowych, jednak również w tym przypadku nie jest to bardzo skomplikowane. Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja.

Rozstawianie basenu w ogrodzie

Podstawowa sprawa to wybór odpowiedniego miejsca:

  • miejsce nasłonecznione  - dzięki temu woda szybko będzie się nagrzewać,
  • nie polecamy rozstawiać basenu w pobliżu drzew, krzewów i innych elementów ogrodu - mogą go zanieczyszczać lub uszkodzić,
  • nie rozstawiać basenu pod  pod przewodami wysokiego napięcia,

Miejsce pod basen trzeba specjalnie przygotować:

  • zbieramy wszystkie kamyki, patyki i inne przedmioty,
  • wyrównujemy teren tak, żeby nie było na nim nierówności (wszelkie nierówności można zniwelować podsypując drobny piasek),
  • poziomujemy  — inaczej woda będzie nierównomiernie napierać na ściany i go deformować.

Rozkładając basen na innej powierzchni niż trawnik, należy wziąć pod uwagę stabilność podłoża, pod ciężarem jaki stanowi woda. Podczas napełniania basenu trzeba koniecznie od razu wyrównywać wszelkie fałdki i nierówności na jego dnie. W przeciwnym wypadku na dnie powstaną zagięcia, które będą nie tylko uciążliwe podczas korzystania z basenu, ale również mogą prowadzić do uszkodzenia dna. Gwarancja na baseny wynosi 24 miesiące i jest realizowana przez Serwis firmy Bestway.

Oferujemy Państwu 3 podstawowe grupy przenośnych basenów ogrodowych:

 

                        

BASENY ROZPOROWE BASENY STELAŻOWE  BASENY STALOWE

Do każdego z oferowanych basenów istnieje możliwość dokupienia szeregu akcesoriów poprawiających komfort użytkowania. Zapraszamy do działu akcesoria basenowe.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl