do kasy suma: 0,00 zł
  • tel.: 515 260 000
  • Zapraszamy: od 10.00 do 15.00
wyszukiwarka zaawansowana

Baseny ogrodowe

 Ze względu na bardzo rozbudowaną ofertę basenów sugerujemy korzystać z powyższych filtrów, gdzie możecie Państwo określić parametry odpowiedniego basenu.

 

Basen w ogrodzie to marzenie wielu właścicieli domów – marzenie, które może się spełnić bez konieczności uzyskiwania pozwoleń budowlanych czy skomplikowanych prac betoniarskich. Aby móc cieszyć się z letnich orzeźwiających kąpieli w ogrodzie w upalne dni wystarczy kupić rozkładany basen ogrodowy, który po sezonie bardzo łatwo rozmontujemy i schowamy np. w garażu.

Oferowane przez nas baseny ogrodowe są produkowane przez dwie największe firmy na świecie Bestway i Intex. Są to zarówno małe baseny zajmujące niewiele miejsca, jak również bardzo duże konstrukcje zapewniające znakomitą zabawę oraz ochłodę w letnie dni. Największą zaletą basenów ogrodowych jest możliwość samodzielnego montażu w ogrodzie lub na działce oraz prostota obsługi. Tkanina basenu wykonana jest z bardzo mocnego 3-warstwowego materiału PCV, zapewniającego odpowiednią wytrzymałość. Większość sprzedawanych przez nas basenów wyposażonych jest w pompę filtrującą i inne niezbędne akcesoria niezbędne do codziennego funkcjonowania basenu, takie jak drabinka, pokrywa czy dywanik pod basen.

Montaż basenów ogrodowych nie sprawia większych problemów, można je rozstawić bardzo szybko. Nieco więcej czasu zajmie nam montaż basenów stalowych, jednak również w tym przypadku nie jest to bardzo skomplikowane.

Rozstawianie basenu w ogrodzie.

Podstawowa sprawa to wybór odpowiedniego miejsca na rozstawienie basenu:

  • miejsce nasłonecznione  - dzięki temu woda w basenie będzie się szybko  nagrzewać,
  • nie polecamy rozstawiać basenu w pobliżu drzew, krzewów i innych elementów ogrodu - mogą zanieczyszczać lub uszkodzić basen,
  • nie rozstawiać basenu pod  pod przewodami wysokiego napięcia,

Miejsce pod basen trzeba specjalnie przygotować:

  • zbieramy wszystkie kamyki, patyki i inne przedmioty,
  • wyrównujemy teren tak, żeby nie było na nim nierówności (wszelkie nierówności można zniwelować podsypując drobny piasek),
  • poziomujemy miejsce pod basen — inaczej woda będzie nierównomiernie napierać na ściany i go deformować.

Podczas napełniania basenu trzeba koniecznie od razu wyrównywać wszelkie fałdki i nierówności na jego dnie. 

 

Oferujemy Państwu 3 podstawowe grupy przenośnych basenów ogrodowych:

 

                        

BASENY ROZPOROWE BASENY STELAŻOWE  BASENY STALOWE

 

 

 

Do każdego z oferowanych basenów istnieje możliwość dokupienia szeregu akcesoriów poprawiających komfort użytkowania. Zapraszamy do działu akcesoria basenowe.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl