do kasy suma: 0,00 zł
  • tel.: 515 260 000
  • Zapraszamy: od 10.00 do 15.00
wyszukiwarka zaawansowana

Baseny stelażowe

Baseny stelażowe.

 

Baseny stelażowe to taki rodzaj basenów, które swój kształt utrzymują dzięki metalowemu stelażowi rozstawionemu po całym obwodzie basenu. Dostępne są baseny w 4 podstawowych kształtach:

 

- okrągłym
- kwadratowym - NOWOŚĆ 2017
- prostokątnym
- ovalnym.

 

W zależności od tego jak dużą działką dysponujemy, oraz ile osób będzie korzystało z basenu, dostępne są baseny o różnych rozmiarach. Najmniejsze okrągłe baseny stelażowe mają średnicę 2,44 m, największe 6,71 m. Baseny w kształcie prostokąta mogą mieć nawet 9,5 m długości. Większość modeli wyposażonych jest w cały osprzęt, który jest niezbędny do użytkowania basenu (pompa filtrująca, pokrywa, drabinka itp.).

 

Konstrukcja stelaża tego rodzaju basenu wykonana jest z bardzo wytrzymałych rur stalowych zabezpieczonych przed korozją, dzięki czemu baseny stelażowe są dużo trwalsze i mocniejsze od basenów rozporowych. Nie mają żadnych elementów dmuchanych (tak jak ma to miejsce w basenach rozporowych), w związku z tym są mniej podatne na uszkodzenia. Samo rozstawianie stelaża nie stanowi najmniejszego problemu. Po wyjęciu basenu z pudełka folię formujemy w odpowiedni kształt, montujemy stelaż i na końcu nalewamy wodę.

Dodatkowym atutem basenów stelażowych wynikającym z ich konstrukcji jest możliwość nalania wody do 90% ich nominalnej wysokości (w przypadku basenu rozporowego jest to 80%).

 

Poniżej na zdjęciu porównanie pojemności 2 basenów o tych samych rozmiarach 305 x 76 cm w wersji stelażowej i rozporowej.

Baseny stelażowe Bestway

 

Baseny stelażowe oferowane w naszym sklepie produkowane są przez dwie największe firmy Bestway i Intex. Są to produkty sprawdzone, doskonałej jakości, które gwarantują zabawę na kilka lat.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl