Zestawy do czyszczenia basenów

Wakacje w mieście nie muszą być nudne i męczące, wystarczy, że zadbasz o to, aby w Twoim ogrodzie znalazło się miejsce do ochłody. Doskonale wiemy, że woda w podwórkowym basenie jest szczególnie narażona na zabrudzenia, głównie dlatego, że nie posiada aż tyle chloru, jak ta znajdująca się w publicznych kąpieliskach. Na szczęście w naszym asortymencie znajdziesz sprzęty, za pomocą których w szybki i prosty sposób pozbędziesz się zanieczyszczeń, takich jak źdźbła trawy, gałązki, owady oraz liście.

 

Klientom oferujemy praktyczne siatki przeznaczone do wygodnego wyławiania brudu, bez wylewania wody, ale także automatyczne odkurzacze. Urządzenia te mogą być stosowane w zbiornikach, w których występuje system filtracji o niskim przepływie. Z ich pomocą, w kilka chwil pozbędziesz się zanieczyszczeń, które odkurzacz samodzielnie usunie po uruchomieniu pompy. Doskonale wiemy, że nasze zestawy do czyszczenia basenów, to niezwykle przydatne akcesoria, które powinny znaleźć się w każdym ogrodzie, ponieważ nie tylko ułatwią, ale również przyspieszą Twoją pracę.

 

Odkurzacz do czyszczenia zbiornika

W przypadku zbiorników do kąpieli sprawdzają się te same rozwiązana, co wszędzie indziej. Odkurzacze to niezastąpione urządzenia do sprzątania, również basenu. Co ważne, opróżnienie zbiornika z wody nie jest tu konieczne – odkurzacz wciąga też brud unoszący się na tafli. Praca w wilgotnym środowisku wymaga, by był to sprzęt bezprzewodowy. W naszej ofercie znajdziesz więc odkurzacze ładowane za pomocą złącza USB, które pozwalają na nawet pół godziny nieustannej pracy. W tym czasie spokojnie usuniesz zebrany na powierzchni tafli szlam, opadnięte liście i inne drobinki, które zakłócają kąpiel. Specjalne odkurzacze zasilane pompą znajdziesz też w gotowych zestawach do czyszczenia basenów.

 

Siatka do wyławiania brudu

Miłośnikom bardziej tradycyjnych (i korzystniejszych cenowo) rozwiązań polecamy zaś produkt, jakim jest siatka do wyławiania zanieczyszczeń z wody. W tym przypadku nie musimy czekać, aż sprzęt się naładuje – wystarczy zamocować siatkę na drążku i można zaczynać pracę. Siatkę również można znaleźć u nas jako osobny produkt lub zakupić ją w ramach zestawu.

 

Skimmer

Innym sposobem na usuwanie brudu z basenu jest zamontowanie skimmera. Jest to tak zwany powierzchniowy oczyszczacz lustra wody, który montuje się na ścianie basenu. Aby działał poprawnie, konieczne jest podłączenie go do pompy filtrującej. Skimmer posiada specjalny koszyk, w którym podczas zasysania wody zatrzymują się obecne w niej drobinki i liście. Może być też wykorzystywany do dozowania dezynfekujących tabletek. Kup go osobno lub w zestawie.

 

Co zawierają zestawy do czyszczenia basenów?

W naszym sklepie znajdziesz też gotowe zestawy sprzętu, przy pomocy którego dokładnie wysprzątasz swój przydomowy zbiornik na wodę. W kompletach znaleźć można sito i kij teleskopowy, na którym należy go zamontować, szczotkę ze zbiornikiem, skimmer, a także wąż i komplet pasujących złączek i przejściówek do pompy. Wybierz to rozwiązanie jeśli zależy Ci na kompleksowym zadbaniu o stan Twojego basenu.

 

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl