Pontony

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nim wakacyjne i weekendowe wyjazdy nad wodę. Dla miłośników takiej formy spędzania czasu mamy wyjątkową ofertę dmuchanych pontonów. Idealnie sprawdzają się one zarówno na jeziorze, zalewie, jak i rzece - doskonale posłuży do wędkowania i rozkoszowania się pięknem okolicy.
Oferujemy pontony dwu - i trzyosobowe, które w zależności od modelu wyposażone zostały w dmuchane siedziska na obydwu końcach oraz wiele przydatnych akcesoriów. Należą do nich mocna lina zamocowana na plastikowych uchwytach, dzięki której możesz przenieść ponton w dowolne miejsce, a w czasie postoju zacumować go, zabezpieczając tym samym przed zsunięciem się do wody.
Na wyposażeniu pontonów znajduje się także poręczny uchwyt na wędkę oraz uchwyty na wiosła. Pompowane dno zapewnia wygodę i poczucie bezpieczeństwa, z zawory do szybkiego pompowania i spuszczania powietrza ułatwiają obsługę pontonu.
Znajdujące się w naszej ofercie pontony zostały wykonane ze specjalnego tworzywa PCV, które gwarantuje ich wytrzymałość oraz szczelność.
W zależności od modelu, do naszych pontonów dołączone są także aluminiowe wiosła, dzięki którym możliwe jest wygodne poruszanie się po powierzchni wody. W razie awarii, na przykład rozdarcia pontonu, możesz łatwo i szybko załatać dziurę dzięki zestawowi naprawczemu dołączonemu do każdego pontonu.

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl