Zestawy naprawcze

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Ogrodowa strefa relaksu to doskonały sposób na odpoczynek i ochłodę w ciągu dnia. Jednak intensywna eksploatacja basenów dmuchanych może wiązać się z uszkodzeniami. Dlatego też, w naszym sklepie internetowym dostępne są zestawy do naprawy artykułów dmuchanych. Z ich pomocą bez trudu załatasz dziurę w basenie, materacu, ale także dmuchanej piłce lub innych tego typu zabawkach. Dlatego zawsze warto mieć je przy sobie i w razie czego szybko zapanować nad sytuacją.

Zestawy łatek do zaklejenia niewielkich uszkodzeń

Dziura w basenie ogrodowym potrafi nieźle popsuć humor. Nieprawidłowo przygotowane podłoże, kamyk o ostrym boku, a nawet niewłaściwe przechowywanie basenu może uszkodzić jego ścianki lub dno. Jeszcze łatwiej o przypadkowe uszkodzenie plażowej piłki lub innej, dmuchanej zabawki. Jeśli dziura w materacu lub piłce powstała podczas wakacyjnego wyjazdu, sprawa jest jeszcze mniej przyjemna. Wbrew pozorom wypadek tego typu wcale nie oznacza jednak, że musimy rezygnować z relaksu w wodzie i śpieszyć do sklepu w celu zakupienia nowego obiektu – oczywiście o ile mamy do czynienia tylko z niewielkim uszkodzeniem w ściance basenu lub w powierzchni materaca. Większe defekty niestety mogą sprawić, że będą one nadawały się tylko do wyrzucenia. Zestaw naprawczy warto mieć więc na wyposażeniu – pomoże on w szybki sposób poradzić sobie z wypadkiem.

Łatki do klejenia dmuchanych obiektów

Do naprawy dmuchanych obiektów najlepiej wykorzystywać specjalnie przeznaczone do tego produkty. Nie warto zaradzać sprawie domowymi sposobami, bo możemy tylko pogorszyć sytuację.

Każdy zestaw zawiera dziesięć nasączonych specjalnym klejem łatek, które w zależności od wybranego kompletu różnią się od siebie wielkością. Te mniejsze sprawdzą się do naprawy dmuchanych piłek i zabawek, natomiast większe polecamy do łatania materacy oraz basenów. Zanim przejdziesz do naprawy, pamiętaj, żeby postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Jedynie w ten sposób zyskasz pewność, że łatka została prawidłowo umieszczona. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych produktów, dzięki nim dasz drugie życie popsutym sprzętom.

Łatki do basenów i materacy mają wymiary 50x50 mm i 65x65 mm i bez problemu można dociąć je do potrzebnego nam rozmiaru oraz kształtu. Przez ich przyklejeniem należy dobrze oczyścić powierzchnię, żeby klej dobrze się trzymał. Przed ponownym używaniem dmuchanego obiektu należy odczekać ilość czasu, jaka podana jest w instrukcji. W przeciwnym razie naprawa będzie nieskuteczna. Łatki są przezroczyste, a więc zupełnie nie będą odznaczać się na kolorowych przedmiotach.

Tanie i efektywne

Zestawy naprawcze do basenów, materacy i dmuchanych piłek to tani sposób na szybkie przywrócenie Twojego ogrodowego wyposażenia do pełnej sprawności. Zakup takiego zestawu to wydatek zaledwie kilku złotych. W przypadku niewielkich uszkodzeń nie jesteś więc skazany na dużą inwestycję w nowy basen ogrodowy bądź dmuchany materac. Z obiektów naprawionych przy pomocy łatek możesz korzystać ze spokojem. Nic nie zakłóci Ci odpoczynku we własnym ogrodzie.

 

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl