NTCE PH-PLUS podnieś pH - granulat opakowanie 1 kg

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 20,00 zł 20.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: NTCE PH-Plus-1kg

Opis

NTCE preparat PH-PLUS granulat opakowani 1 kg.

 

Od właściwego odczynu pH wody basenowej zależy nie tylko samopoczucie kąpiących się, ale również skuteczność systemu uzdatniania wody środkami chemicznymi. Regulacja pH jest podstawowym krokiem do uzyskania idealnie czystej wody w basenie.

 

Idealna wartość pH wody to 7,0-7,4.

 

 

Zbyt wysoki poziom pH zmniejsza skuteczność działania chemii basenowej (redukuje skuteczność eliminowania znajdujących się w wodzie bakterii). Z drugiej strony, zbyt niski odczyn pH zmniejsza skuteczność pracy pomp filtrujących.

Dlatego niezwykle ważne jest stałe utrzymanie odpowiedniego pH wody. Należy pamiętać, że podczas wysokich temperatur pH wody diametralnie wzrasta, natomiast w czasie opadów - pH spada.

Preparat PH-PLUS służy do podwyższania współczynnika pH w wodzie basenowej. Podnosi poziom współczynnika pH w wodzie basenowej z wartości kwaśnej (poniżej 7,0) do wartości idealnej (7,0 - 7,4).

 

Wydajność preparatu: 1 kg / 100 m3 - podwyższenie wartości pH o 0,2. Woda twarda wymaga większej dawki, woda miękka mniejszej.

Preparat szczególnie nadaje się do ręcznego dozowania. Granulat najpierw rozpuścić w wiaderku z wodą, wlewać powoli wzdłuż krawędzi basenu, sprawdzać co pewien czas zmianę wartości współczynnika pH.

 

Firma NTCE posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty oraz pozwolenie na obrót na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia. Produkty wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej. 

 

Zawartość:

- opakowanie 1 kg preparatu PH-PLUS.

 

Waga 1 kg.

 

Koszty wysyłki uzależnione od wagi przedmiotów. Sprawdź: TUTAJ.

 

Dane techniczne

Waga 1 kg
Rodzaj chemii regulacja współczynnik pH

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl