Materace Welurowe

Zadbaj o komfort i wygodę swoich gości, pomogą Ci w tym dostępne w naszym asortymencie materace welurowe. Wszystkie z nich wykonane zostały z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu przy prawidłowym użytkowaniu będą Ci służyły wiele lat.

Oferujemy zarówno modele tradycyjne zarówno dwu-, jak i trzyosobowe o różnej szerokości i wysokości równej 22 cm. Wszystkie z nich pokryte zostały miłym w dotyku welurem, który sprawia, że założone prześcieradło się nie ślizga i nie zsuwa podczas snu. Co więcej, niektóre z nich zostały również wyposażone w praktyczną pompkę oraz zestaw poduszek, które zapewniają jeszcze lepszy komfort.

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć produktów luksusowych, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających gościach. Materace Welurowe o szerokości 203x152 lub 215x152 oraz wysokości od 46 do 61 zapewniają komfort na najwyższym poziomie, a dzięki temu, że do każdego dołączona została elektryczna pompka rozbudowana o funkcję odpompowywania w krótkim czasie napełnisz go powietrzem, ale także je usuniesz.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl