NTCE Flockstop koagulant - opakowanie 1 litr

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,00 zł 12.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.25 (Ilość ocen: 4)
Kod produktu: NTCE Flock

Opis

NTCE FLOCKSTOP koagulant - środek do poprawy krystaliczności wody basenowej - opakowanie 1 litr.

 

Płynny preparat o przedłużonym działaniu do koagulacji zanieczyszczeń i krystalizacji wody w basenach kąpielowych.

Niektóre cząsteczki zanieczyszczeń są tak małe, że filtry nie mają możliwości ich wyłapać. W celu ich usunięcia należy stosować środki koagulujące lub flokujące, które powodują "zlepianie" się mniejszych cząsteczek w znacznie większe - które z łatwością zostają wychwycone przez pompę filtrującą - woda pozostaje klarowna i czysta. Czasami część zanieczyszczeń opadnie na dno, należy je zebrać mechanicznie.

Zalecana wartość współczynnika pH to przedział między 7,0 - 7,4.

Niezwykle ważne jest stałe utrzymanie odpowiedniego pH wody. Należy pamiętać, że podczas wysokich temperatur pH wody diametralnie wzrasta, natomiast w czasie opadów - pH spada. Zbyt wysoki poziom pH zmniejsza skuteczność działania chemii basenowej.

 

Stosowanie koagulantu FLOCKSTOP powoduje poprawę jakości wody i zmniejszenie zapotrzebowania na środki dezynfekujące. Po zastosowaniu koagulantu woda staje się czysta i idealnie przezroczysta.

 

Dawkowanie:

  • 20 - 100 ml na 10 000 litrów,

W celu wzmocnienie działania preparatu FLOCKSTOP należy wyregulować pH. Następnie wlewamy preparat do wody basenowej w ilości 20-100 ml, płynu na 10 000 litrów wody - w zależności od stopnia jej zmętnienia. Po zastosowaniu preparatu należy włączyć pompę filtrującą.

 

Firma NTCE posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty oraz pozwolenie na obrót na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia. Produkty wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

 

Zawartość:

- opakowanie 1 litr

 

Waga 1 kg.

 

Koszty wysyłki uzależnione od wagi przedmiotów. Sprawdź: TUTAJ.

 

Dane techniczne

Waga 1 kg
Rodzaj chemii koagulacja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl