Dozowniki do tabletek

Opcje przeglądania

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w akcesoria pomocnicze, które ułatwiają utrzymanie czystości w przydomowym basenie. Do takich właśnie artykułów należą dozowniki do tabletek, w których umieszcza się preparaty z chlorem lub inne środki zapewniające właściwy poziom czystości wody. Serdeczne zapraszamy do poznania naszej oferty.

Akcesoria basenowe w różnych wariantach

W asortymencie znaleźć można dozowniki do tabletek basenowych różnej wielkości. Oferujemy akcesoria przystosowane do preparatów o wielkości 2,5 cm, 7,6 cm oraz 12,7 cm. W dolnej części produktów znajduje się specjalny pierścień, przy pomocy którego można regulować ilość wody dopływającej do preparatu. Wybrane modele posiadają też pomocniczy termometr mierzący poziom ciepła wody. Inne z kolei wyposażone są w praktyczną rękawicę do nabierania tabletek. Dostępne jest kilka wariantów kolorystycznych produktów, które zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Dozowniki to bardzo praktyczne akcesoria, które warto posiadać w swoim wyposażeniu. W naszym sklepie zakupisz je w korzystnej cenie.

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl