Piasek filtracyjny i wkłady do pomp

Opcje przeglądania

Jeśli marzy Ci się letnia strefa relaksu we własnym ogrodzie, to świetnie się składa. Rozważasz zakup basenu? A może już go masz, ale męczy Cię ciągłe wyławianie zanieczyszczeń - owadów, trawy czy włosów? Jeśli tak, mamy na to odpowiedź! W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór akcesoriów, wśród których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Sprzedajemy wydajne, a przy tym ekonomiczne pompy – wykonane z wysokiej jakości materiałów, którym niestraszna nawet intensywna eksploatacja w sezonie letnim.

Filtry do basenu

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby kupujących, dlatego też oferujemy różnorodne wyposażenie. Dużą popularnością cieszą się wkłady wymienne do pomp kartuszowych dostępne w różnych rozmiarach. Najczęściej dostępne są w dwupakach, w związku z tym, że aby utrzymać czystość w basenie, wkłady te należy wymieniać raz na dwa tygodnie warto od razu zaopatrzyć się w większą liczbę egzemplarzy.

Piasek filtracyjny – co musisz o nim wiedzieć?

Zacznijmy od tego, że stanowi on niezbędne wyposażenie każdego właściciela basenu, w którym zamontowana jest pompa piaskowa. To właśnie żwir ten sprawia, że możliwe jest oczyszczenie zbiornika, cały brud zostaje zatrzymany na piasku w pompie. Jak to działa? Woda wprowadzana jest do filtra, przenika przez jego górną część i opada przez piasek, na którym pozostawiane są zanieczyszczenia zatrzymywane przez złoże filtracyjne, uniemożliwiające przedostanie się dalej brudu i drobinek.

Jak wybrać odpowiedni piasek?

Przede wszystkim zawsze stawiaj na produkty wysokiej jakości. W naszym asortymencie dostępny jest kilkukrotnie płukany i suszony żwir kwarcowy, który spełnia wszystkie niezbędne wymagania. Żwir ten posiada granulację mającą od 0,4-0,8 mm, dzięki czemu doskonale nadaje się do odfiltrowywania zanieczyszczeń. Sprzedajemy go w opakowaniach o pojemności po 10, ale i po 25 kg.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, znajdziesz w niej wszystko czego potrzebujesz i zadbasz o czystość w basenie przez cały rok.

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl