Pompy basenowe piaskowe

Pompy piaskowe służą do filtracji wody stojącej w zbiorniku. Dzięki nim masz pewność, że kąpiesz się w czystej wodzie pozbawionej bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Sprawdź, jakie pompy piaskowe oferujemy w sklepie baseny-materace.pl.

Jaką funkcję spełniają pompy piaskowe basenowe?

Pompy piaskowe do basenu stanowią dość częsty wybór użytkowników takich zbiorników wodnych w ogrodzie. O ich popularności przesądza chociażby ekonomiczne użytkowanie. Czynnikiem filtrującym jest tutaj bowiem piasek – jeden z najtańszych surowców na świecie – który na dodatek może być używany w ten roli wielokrotnie. Piasek wykorzystywany w takiej pompie cechuje się zróżnicowaną gradacją, dzięki czemu jest w stanie wychwytywać różne mikroorganizmy znajdujące się w wodzie.

Na uwagę zasługuje również wysoka wydajność działania. O ile dobierzesz ją odpowiednio do pojemności basenu, będzie w stanie przefiltrować całą znajdującą się w nim wodę nawet 3- lub 4-krotnie w ciągu dobry. Wybierając pompę piaskową basenową, zwróć uwagę na moc urządzenia. Powinna być na tyle duża, by filtrowaniu podlegała woda nie tylko z okolic pompy, ale ze wszystkich, nawet najbardziej odległych fragmentów zbiornika. Efekt? Możesz mieć pewność, że basen zawsze jest optymalnie czysty i gotowy do użycia.

Pompy piaskowe do basenu – Bestway i Intex

Jeśli podczas kompletowania basenowego osprzętu kierujesz się wysoką jakością, postaw na pompy piaskowe od sprawdzonych marek, które uchodzą za liderów w branży – Bestway i Intex. Nie dość, że odznaczają się wysoką skutecznością działania i trwałością, to jeszcze są kompatybilne z basenami tego producenta.

Przeglądając asortyment naszego sklepu, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaaranżowania letniej strefy kąpielowej we własnym ogrodzie. Wybierz basen, niezbędne akcesoria i podstawową chemię do basenu, a dostarczymy wszystko razem – jako zestaw gotowy do użycia. Poproś nas o pomoc, a polecimy Ci produkty, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Skontaktuj się z nami.

Rozwiń tekst
Pompa basenowa piaskowa - 8 327 l/h BESTWAY nr kat. 58499 Pompa basenowa piaskowa - 8 327 l/h BESTWAY nr kat. 58499 Pompa basenowa piaskowa - 8 327 l/h BESTWAY nr kat. 58499
Cena: 789,00 zł 829,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 789,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zawory i sitka, przyłącza do basenu 38 mm Bestway Zawory i sitka, przyłącza do basenu 38 mm Bestway Zawory i sitka, przyłącza do basenu 38 mm Bestway
Cena: 399,00 zł 449,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Sitka, przyłącza do basenu 32 mm Bestway Sitka, przyłącza do basenu 32 mm Bestway
Cena: 35,00 zł 40,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl