SPA

Lay-Z-Spa ™ firmy Bestway jest pierwszym na świecie nadmuchiwanym luksusowym spa. Prawie dziesięć lat zaawansowanych inżynieryjnych poszukiwań pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego produktu. Lay-Z-Spa to dostępne cenowo, wygodne w obsłudze, łatwe w rozstawieniu i zapewniające całkowite odprężenie spa.

 

Nie ma nic bardziej relaksującego niż zanurzyć się w ciepłej, bulgoczącej wodzie po długim i ciężkim dniu. System Lay-Z-Massage łączy temperaturę wody i masujące strumienie, zapewniając maksymalny relaks.

 

Wytrzymała budowa Lay-Z-Spa opiera się na konstrukcji Beam. Technologia ta zapewnia doskonałą stabilność strukturalną, która pozwala jednocześnie zachować komfort luksusowego spa. Nasze Spa to wyjątkowo trwały produkt, który zachowuje swój kształt, niezależnie od tego, ile razy jest on nadmuchiwany lub opróżniany.

 

Opis masaży w wannach SPA Bestway

 

Źródło ciepłego masażu.

Grzanie Spa

 

 

 

 

Lay-Z-Massage wykorzystuje połączenie dysz powietrza AirJets lub dusz wodnych HydroJets ze strumieniem ciepła, zapewniając w ten sposób maksymalny relaks w Lay-Z-Spa.

 

 

 

 

 

FreezeShield Bestway

 

Technologia Freeze Shield™

Lay-Z-Spa z Freeze Shield ™ są przystosowane do użytku przez cały rok, przy każdej pogodzie. Nasze spa zaprojektowane z innowacyjną technologią mają wbudowane czujniki temperatury wody, dzięki którym temperatura nigdy nie spada poniżej poziomu komfortu. Freeze Shield automatycznie zwiększa krążenie wody, gdy temperatury są niskie, aby zapobiec uszkodzeniu wewnętrznych części.

 

 

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl