Materace

Łóżko materace dmuchane.

 

Firmy Bestway i Intex to dwie największe na świecie firmy produkujące artykuły dmuchane wykonane z vinylu. W bogatej ofercie firm, znajdują się również bardzo komfortowe łóżko materace dmuchane. Produkty te występują w wersjach dmuchanych materacy wykorzystywanych w domu, jak również materacy campingowych.

 

materace dmuchane

 

W naszym sklepie oferujemy Państwu materace dmuchane o aksamitnej powierzchni, różnych wielkościach i kształtach. Materace doskonale sprawdzą się na campingu, jak również w domu, w sytuacji gdy mamy niezapowiedzianych gości i brakuje łóżek do spania. Możemy również zabrać materac jadąc do znajomych lub na działkę, gdzie będzie więcej osób. Większość materacy wyposażonych jest w pompkę, dzięki czemu dmuchanie materaca nie stanowi większego problemu. Pompki mogą być elektryczne, wbudowane w materac lub oddzielne, zasilane napięciem 230V. W przypadku braku dostępu do prądu oferujemy pompki ręczne, nożne lub podłączane do gniazda zapalniczki samochodowej 12V. Dzięki takim rozwiązaniom materace dmuchane mogą być użytkowane właściwie wszędzie.

 

Wszystkie materace dmuchane wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najdrobniejszy detal. Podczas procesu produkcyjnego, pracownicy nieustannie testują, kontrolują jakość surowców, sprawność maszyn, tak aby zapewnić klientom najlepszy jakościowo produkt.

 

materace dmuchane

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl