Baseny stelażowe elipsy

Jeśli szukasz trwałego i wytrzymałego sprzętu, który będzie służył przez lata, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Baseny o kształcie elipsy wyposażone zostały w stelaże zapewniające im stabilność oraz wytrzymałość. Całość można samodzielnie zamontować przy pomocy znajdujących się w zestawie rurek, należy również pamiętać, aby zbiornik postawić na równej, pozbawionej ostrych krawędzi powierzchni.

Dlaczego warto wybrać basen w kształcie elipsy?

Głównie dlatego, że jego powierzchnia w odróżnieniu od okrągłego lepiej sprawdzi się do pływania i pozwoli na większą swobodę ruchów zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Tego typu zbiorniki są też dużo większe, dzięki czemu bardziej komfortowe dla dorosłych. W naszym asortymencie znajdziecie modele wykonane z mocnego i specjalnie przystosowanego 3-wartwowego materiału PCV w wersji tradycyjnej lub z obudową imitującą rattan, który możesz jeszcze lepiej dopasować do swoich mebli ogrodowych.

Zależy nam na tym, aby każdy klient znalazł model odpowiedni dla siebie, dlatego też nieustannie uzupełniamy nasz asortyment o coraz to nowe rozwiązania, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl