Baseny stelażowe

Opcje przeglądania
Średnica
Wysokość
Kształt
Promocja

Basen na stelażu swój kształt utrzymuje dzięki metalowej konstrukcji rozstawionej po całym obwodzie basenu. Dostępne są baseny stelażowe w 4 podstawowych kształtach:

W zależności od tego jak dużą działką dysponujemy, oraz ile osób będzie korzystało z basenu, dostępne są baseny o różnych rozmiarach. Najmniejsze okrągłe baseny stelażowe mają średnicę 2,44 m, największe 6,71 m. Baseny w kształcie prostokąta mogą mieć nawet 9,5 m długości. Większość modeli wyposażonych jest w cały osprzęt, który jest niezbędny do użytkowania basenu (pompa filtrująca, pokrywa, drabinka, chemia basenowa itp.). Baseny na stelażu z naszej oferty wykonane są z 3-warstwowego, wysokojakościowego materiału PCV. Dzięki temu, że każdy basen jest wyposażony w korek spustowy, w łatwy sposób jesteśmy w stanie wypuścić wodę po sezonie kąpielowym.

Konstrukcja stelaża tego rodzaju basenu wykonana jest z bardzo wytrzymałych rur stalowych zabezpieczonych przed korozją, dzięki czemu baseny stelażowe są dużo trwalsze i mocniejsze od basenów rozporowych. Mogą być również znacznie większe i wyższe od rozporowych. Nie mają żadnych elementów dmuchanych (tak jak ma to miejsce w basenach bez stelażu), w związku z tym są mniej podatne na uszkodzenia. Samo rozstawianie stelaża nie stanowi najmniejszego problemu. Po wyjęciu basenu z pudełka folię układamy w odpowiedni kształt, montujemy stelaż i na końcu napełniamy wodą.
Dodatkowym atutem basenów stelażowych wynikającym z ich konstrukcji jest możliwość nalania wody do 90% ich nominalnej wysokości (w przypadku basenu rozporowego jest to 80%).

 

Poniżej na zdjęciu porównanie pojemności 2 basenów o tych samych rozmiarach 305 x 76 cm w wersji stelażowej i rozporowej.

Baseny stelażowe Bestway

 

Baseny stelażowe oferowane w naszym sklepie produkowane są przez dwie największe firmy Bestway i Intex. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy kompletne zestawy składające się z pokrywy chroniącej basen przed zanieczyszczeniami, maty pod spód basenu, dwustronnej drabinki, chloru w postaci tabletek, dozownika do tabletek, testera wody basenowej oraz termometru basenowego. Są to produkty sprawdzone, doskonałej jakości, które gwarantują zabawę na kilka lat. Gwarancja na baseny wynosi 24 miesiące i jest realizowana przez Serwis firmy Bestway.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl