Chemia basenowa

Basen to źródło doskonałej zabawy dla całej rodziny. Oferujemy Państwu wszystkie akcesoria i chemię basenową niezbędną do utrzymania basenu w absolutnej czystości, aby woda w nim zawsze była bezpieczna pod względem mikrobiologicznym.
Drugim powodem, dla którego stosujemy preparaty do basenów, jest utrzymanie optymalnego pH wody. Zbyt niski odczyn wody powoduje zmniejszenie skuteczności pracy pomp filtrujących, natomiast za wysoki - prowadzi do obniżenia zdolności chemii basenowej do eliminacji wspomnianych wcześniej bakterii i glonów. Aby więc zapobiec tym niepożądanym zjawiskom, oferujemy Państwu wysokiej jakości chemię oraz chlor do basenów.
Dostępna w naszym sklepie chemia basenowa przeznaczona jest zarówno do ręcznego dozowania, jak i do stosowania w dozownikach. Zestawy do pomiaru parametrów wody w szybki i łatwy sposób pozwolą określić nam jej stan, umożliwiając nam szybką reakcję na jej pogarszającą się jakość. Oferujemy produkty z kategorii: dezynfekcja, regulacja pH i walka z glonami. Opakowania o różnej pojemności pozwolą Państwu dobrać produkt o wielkości odpowiedniej do pojemności basenu. Nasze produkty są wydajne i bezpieczne w stosowaniu.

                                             

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, który znajduje się tutaj: Poradnik nt. chemii basenowej

 

 

Krok pierwszy - regulacja wartości pH 

 

Krok drugi - dezynfekcja. W przypadku wybrania metody chlorowej sugerujemy stosować 2 preparaty  Granulat T 65 oraz Multitabletki - efekt będzie dużo lepszy.

Jeśli wybierają Państwo metodę tlenową najlepiej połączyć aktywator Aquablanc A z Tabletkami tlenowymi lub zamiennie z granulatem Aquablanc O2

 

Krok trzeci - walka z glonami

 

Krok czwarty - koagulacja i filtracja

 

Rozwiń tekst
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl